15 C
Otočac
Petak, 29 ožujka, 2024

22. kolo 4. HNL – Zapad. NK Nehaj vs. NK Cres 1:1 !

Lijep sunčan dan na travnjaku pod Nehaj pružio je svim ljubiteljima domaćeg nogometa zabavan nogometni vikend. Neiskorištene dvije prilike Uskocima za ulazak u vodstvo prvog poluvremena bile su preko Lucijana Tomca pa se tako, iako sa Uskocima od samog početka kao boljim protivnicima, u drugo poluvrijeme ulazi neriješeno.
U drugo poluvrijeme Nehaj ulazi sa stopostotnom šansom Denija Rupčića ali dobrim reakcijom golmana te obranom udarca i ta je šansa bez prevlasti. Zatim se događa preokret vodstvom Cresa i to preko Babića u 70-toj minuti. U nastavku, Nehaj “baca sve u napad” te 10 min prije kraja preko Pejanovića poravnava rezultat na 1:1. Bile su tu još dvije izgledne prilike za Nehaj ali se sa stadiona odlazi neriješeno.