15 C
Otočac
Petak, 19 travnja, 2024

6. KOLO KADETSKE LIGE Djevojke iz ŽKK Gospić pobjedile ekipu Pule rezultatom 94:40!

U 6. kolu kadetske lige djevojke iz ŽKK Gospić pobjedile su ekipu Pule rezultatom 94:40. Već od samog početka se vidjelo da su igračice Gospića rastrčane i raspoložene za igru, tako je već do poluvremena bilo velikih 34 razlike.Dobra obrana je rezultirala sa puno kontri i lakih koševa,a uz spomenutu brzu igru služio ih je i šut, pa su u prvom poluvremenu pogodili 6 trica.Važno je naglasiti da su u nastavku utakmice sve cure dobile priliku pa tako i 3 mlađe kadetkinje Ana Vrban, Karla Milković i Nika Maras koje su pokazale lijep potencijal. Najraspoloženije na današnjoj utakmici su bile Lina Strilić sa 27 poena uz 3 trice,Klara Prpić sa 20 poena i Ana Mataija sa 17 poena.

Čestitke svim curama na dobroj utakmici te hvala publici na lijepoj podršci. Do kraja kadetske lige su ostale još dvije utakmice, gostovanje u Crikvenici i utakmica protiv Rovinja u Gospiću.