Otočac
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

BRAVO DEČKI! NK Otočac osvojio županijski nogometni kup!!!

Sa rezultatom 4:1 NK Otočac pobijedio je u finalu kupa NK Velebit iz Gospića.

Pobjedom nad NK Velebitom NK Otočac je prvi put osvojio kup županije. Iako je NK Velebit poveo sa 1:0 u prvom poluvremenu pa se činilo da će na odmor otići sa sigurnom prednosti, NK Otočac je uspio izjednačiti i poluvrijeme je završilo sa 1:1. U nastavku utakmice NK Otočac je bio nadmoćniji, i iako je protivnik pokušavao grubom igrom zaustaviti igrače NK Otočca kvaliteta je prevladala i NK Otočac je pobijedio sa 4:1. Utakmica je bila žestoka sa puno žutih i jednim crvenim kartonom.

Prvi gol za NK Otočac u 40-toj minuti dao je Krznarić, koji je podigao rezultat na 2:1 u 56 minuti te dao zadnji gol u produžecima (90+2) za 4:1, dok je četvrti gol po redu a treći za NK Otočac u 90-toj minuti dao Čurčić.
Osvajanjem kupa NK Otočac odlazi u daljnje natjecanje na državnoj razini i ostaje nam vidjeti tko će im biti novi protivnik.

Čestitamo igračima NK Otočca, njihovom stručnom stožeru na čelu sa trenerom Tomislavom Lopcem, te upravi na čelu sa predsjednikom Markom Žubrinićem.

Tekst: A.Š./I.D.Foto:N.Glavinić/A. Š.