15 C
Otočac
Petak, 19 travnja, 2024

Mreža Mladosti Fažana opet puna podno Nehaja! Rezultat 4:0!

Mreža Mladosti Fažana još se uvijek, izgleda, najbolje puni podno Nehaja. Pobjednička tri boda, drugog kola četvrte NL NS Rijeke, odlaze Nehaju. Peta minuta donosi centaršut L. Tomca gdje se, u petercu, najbolje snalazi D. Rupčić što dovodi domaćine u vodstvo 1:0. U osmoj minuti, nakon brže akcije Nehaja, L. Tomac pogađa stativu, što Fažance dovodi do predaha te izravnavaju igru na sredini terena. Navedeno smirenje prekida I. Vukelić brzim autom i pronalaskom L. Tomca koji prolazi kroz igrače i dodaje povrat lopte Prizmiću nakon čega on sa 16 metara pogađa desne rašlje gola i povećava vodstvo na 2:0.Drugo poluvrijeme obje ekipe rade po jednu zamjenu. U 50. minuti centršutom gostiju loptu uzima J. Prpić, dodaje L. Tomcu on D. Rupčiću koji zatim opet asistira L. Tomcu te on pogađa za 3:0. U nastavku, Nehaj daje priliku mlađim igračima. Pobjedničkih 4:0 događa se u 90. minuti kada J. Prpić sjajno opaža utrčavanje L. Tomca te ga maestralno pogađa, on produžuje loptu I. Jaspiricu koji zatim pogađa prazan gol. Glavni sudac M. Lulić obilježio je još jednu pobjedu Uskoka i kraj nogometnog dana podno Nehaja.

(S.J./foto:Lucijan Španić)