15 C
Otočac
Utorak, 19 ožujka, 2024

Nastavlja se pozitivan rezultat za NK Nehaj! Ishod gostovanja protiv NK Buja – 1:2 !

U sklopu 4. kola četvrte NL NS Rijeke, Nehaj je gostovanjem u Bujama i upisom tri pobjednička boda nastavio pozitivan niz u svojoj uzlaznoj putanji. Sparno i teško prvo poluvrijeme, unatoč prilikama, šalje ekipe na odmor s neriješenih 0:0. U drugom poluvremenu realizaciju čiste prilike domaćina preko Bojića spriječava Baričević odličnim ulaskom u šut. Napadačka igra domaćina budi Uskoke što dovodi do kornera Rupčića pa pogotka do Filipovića koji vraća loptu u sredinu do Vukelića te on fenomenalnim eurogolom pogađa suprotne rašlje škaricama i dovodi Nehaj u vodstvo u 53. minuti. Nehaj se, zatim, povlači i u 65. minuti u kombinaciji Prizmić, Vukelić te povratnom loptom Rupčić, dočekuje grešku domaćina za vodstvo na 0:2. Odmah nakon kretanja s centra, Buje preko Šoškića u 66. minuti iz kornera smanjuje rezultat na 1:2. U nastavku, igrom obrane Nehaj dokazuje kako nije lak zalogaj te utakmicu mirno privodi kraju.