15 C
Otočac
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Nehaj nakon jedanaesteraca ispao iz kupa od drugoligaša Šibenika!

Podrška više od 500 gledatelja sa nehajevih tribina te ponosna i rivalska igra Uskoka i ovu su utakmicu časno poslali u mrežu bogate nogometnu povijesti odigrane pod kulom Nehaj. Otežani početak sa zaostatkom od dva gola za domaćine, u prvih im je deset minuta sve do isključenja Pandže predstavljao otegotnu okolnost starta. Nakon toga, Nehaj pogocima Tomca i Vukelića preuzima inicijativu ali i propušta nekoliko čistih prilika za preokret utakmice i odlazi na odmor s rivalskim poravnanjem 2:2. Drugo poluvrijeme ostat će zapamćeno po kvalitetnoj igri domaćina kojom se pokazao kao dostojan protivnik, ali nekoliko propuštenih prilika za vodstvo gubitkom sigurne realizacije, nedostatak koncentracije i odličan gostujući golman s druge strane, bili su presudni za produžetke i rezultat koji ostaje isti sve do izvođenja jedanaesteraca gdje Šibenik pokazuje znatno bolju spretnost te kao takav odlazi u daljnje natjecanje kupa.

(S.J./Foto:Lucijan Španić)