NEHAJU ODLAZE 3 BODA NK Nehaj pobijedio NK Halubjan 1:2!

Strijelci: 1:0 Abram (67), 1:1 Prizmić (84) 1:2 Baričević (89 – 11m)
Žuti kartoni: Šestan, Radan (Halubjan), Prizmić (Nehaj)
HALUBJAN: Vladić, Mandić (83 Katalinić), Šipura, Šestan, Vujičić, Hrgović, Zeko (89 Begić), Gatara (66 Abram), Miočić, Majetić (40 Kovčalija), Radan
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Prizmić, Prpić (69 Ajdini), Tomac (90+2 Lagumdžija), Vukelić, Rončević (77 Svast), Prizmić, Filipović, Rubčić,
Nehaj je, u nogometnom vikendu 20. kola 4. HNL, gostovao na Viškovu (Brnasi) protiv NK Halubjana gdje je upisao pobjedu rezultatom 1:2. Uspavano prvo poluvrijeme šahovske bitke obilježilo je par poluprilika Nehaja i jedna neiskorištena prilika domaćina. Isti tempo drugog poluvremena razbija uzbuđenje tribina dolaskom domaćina u vodstvo preko prekida (67). Rezultat je to loše reakcije gostujuće obrane u kojoj ulazak igriča (Abram) s klupe do gola dovodi Halubjan u vodstvo. Nadalje, Nehaj kreće oštro i realizacija prilike događa se u 84. minuti poravnanjem rezultata euro golom M. Prizmića. U 89 minuti Nehaj dolazi do kornera gdje pogađa domaćeg igrača u ruku i pokazuje na bijelu točku. Sigurni realizator navedene situacije je bio je Baričević te rezultatom 1:2 Nehaju odlaze 3 boda.