15 C
Otočac
Četvrtak, 18 travnja, 2024

NK Nehaj novom pobjedom protiv NK Naprijeda (4:0) drži 2. mjesto 4. NS NL Rijeka !

NK Nehaj je u utakmici 9. kola 4. NL NS Rijeke došao do nove pobjede lakše od očekivanog.
Sudac: Tomislav Frlan (Podhum)
Strijelci: 1:0 Hodak (15), 2:0 Hajdini (34), 3:0 Rubčić (44), 4:0 Prpić (72)
Žuti kartoni: Rončević, Prpić (Nehaj), Baljak (Naprijed)
NEHAJ: Baričević, Lagumdžija (70 R. Starčević), Prizmić, Tomac (82 Svast), Hajdini (73 Ajdini), Vukelić, Savić (59 Prpić), Rončević, Filipović, Rubčić, Hodak (75 I. Starčević)
NAPRIJED: Vladić, Brnja (62 Sablić), Čop, Baljak, Blašković, Tarle (55 Sedlić), Žarković (46 Gatara), Radan, Udović (75 Vujičić), Ende, Rukavina (46 Štimac).
U 15. minuti Hajdini izvodi korner te uigranom akcijom pronalazi Tomca koji mu vraća povratnu loptu te on oštrim centršutom pronalazi Hodaka za vodstvo od 1:0. Domaćini nastavljaju dominantno i u 34. minuti dočekuju pogrešku gostiju, tada Tomac oduzima loptu te poigrava Rupčiću koji lijepom astitencijom pronalazi Hajdinija koji zabija za vodstvo Nehaja od 2:0. Nadalje, 44. minuta poznata je po novom korneru domaćina, odnosno izvedbi Tomaca koji sada pronalazi Hajdinija te on vrhunskim tzv. “lažnjakom” zavarava protivnika i pogađa Rupčića koji za kraj prvog poluvremena puni mrežu NK Naprijeda za 3:0.
Također i drugo poluvrijeme Nehaj odrađuje rutinski te iako propušta par odličnih šansi za gol točku na “i” dobre igre stavlja Prpić u 72. minuti kada oduzima loptu, poigrava je do Tomca koji je nesebično opet vraća do Prpića te on mirno realizira za konačnih visokih 4:0 !

(S.J./foto:Lucijan Španić)