15 C
Otočac
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

NK Nehaj pobjedom nad Uljanikom (1:0) svojim navijačima prigodno čestitao Uskrs!

Sudac: Paolo Jakovašić (Opatija)
Strijelac: 1:0 Tomac (18)
ŽutI kartoni: Da. Moravac, Raković (Uljanik)
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Lagumdžija, D. Prizmić, Prpić, Jasprica (74 Svast), Tomac, Vukelić (88 Lagumdžija), M. Prizmić, Filipović, Ajdini (64 Rončević)
ULJANIK: Crljenica, Brizić, Husarić (64 Miškulin), Vukmir, Moravac, De. Gerovac, Bl. Agaj, Raković (61 Brajković), Šverko (46 Siljan), Be. Agaj, Da. Moravac

Uoči blagdana Uskrs na Veliku je subotu podno Nehaja odigrana utakmica 23.kola 4 NL NS Rijeke između NK Nehaja i NK Uljanika. Svladavši Uljanik minimalnom pobjedom eurogola L. Tomca u 18. minuti, Nehaj je osvojio tri boda. Pobjeda bi bila izraženija da Nehaj nije propustio 5,6 šansi za postizanje gola i da je nastavio odličnu igru prvog poluvremena. Iako im je nedostajalo mirnoće u završnici, ovom je pobjedom Nehaj svojim navijačima čestitao Uskrs!

(S.J./foto:Lucijan Španić)