15 C
Otočac
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

NK Nehaj prolazi i 19. utakmicu po redu bez poraza! U novim dresovima savladao NK Vihor 5:1 !

Uvertira jučerašnjoj utakmici 7. kola 4 NS NL- Rijeke,NK Nehaj vs. NK Vihor iz Baške, bila je prigodna zahvala prijatelju kluba Robertu Kataliniću na donaciji novih komplet dresova momčadi NK Nehaja.

Sudac: Danijel Klarić (Ratulje)
Strijelci: 0:1 Brlošić (13), 1:1 Tomac (21), 2:1 Rubčić (45), 3:1 Tomac (47), 4:1 Vukelić (55), 5:1 Ajdini (78)
Žuti kartoni: Brlošić, Županec (Vihor)
NEHAJ: Baričević, Pejanović (78 Starčević), Lagumdžija (67 Prpić), D. Prizmić, Tomac, Hajdini (60 Jasprica), Vukelić, Rončević, M. Prizmić (74 Ajdini), Filipović (69 Savić), Rubčić
VIHOR: Jerčenović, Erceg, Masnjak, Brozić, Šabalja, Brlošić, Mance, Županec, Radić (58 Gašpar), Mazi, Randelj.

U početnim minutama odigravanja utakmice Vihor iskorištava opuštenost domaćina te nakon odbijene lopte dolazi u vodstvo fantastičnim pogotkom Brlošića u 13. minuti. Nakon toga Nehaj se budi te u 21. minuti, preko Tomca, poravnava rezultat na 1:1. Par neiskorištenih prilika u nastavku bile su samo zatišje pred 45. minutu i novi gol Nehaja koji postiže Rupčić asistencijom Vukelića za 2:1.
Startom drugog poluvremena Nehaj postiže dva nova gola zahvaljujući Tomcu i Vukeliću pa unatoč par propuštenih prilika rutinski utakmicu privodi kraju. Točka na i ove 19. po redu utakmice bez poraza bio je Ajdinijev gol u 78. minuti.

(S.J./foto:Lucijan Španić)