15 C
Otočac
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Osmo kolo 4. NS NL- Rijeke: NK Uljanik vs. NK Nehaj: 1:1

NK Nehaj, nakon odigrane utakmice osmog kola 4. NS NL – Rijeke u Puli, rezultatom 1:1 protiv NK Uljanika na SCR-u Uljanik Verude ostaje neporažen.
Sudac: Marin Buvinić (Umag)
Strijelci: 1:0 De. Moravac (69-11m), 1:1 Filipović (87)
Žuti kartoni: De. Moravac, Lazendić (Uljanik), Prizmić, Prpić, Rubčić (Nehaj)
ULJANIK: Kraljević, Brizić, De. Moravac, Agaj, Da. Moravac, Vekić, Siljan (74 Brajković), Šverko, Agaj (86 Ružić), Lazendić, Matić
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Lagumdžija (71 Jasprica), Prizmić (79 Savić), Tomac (65 Prpić), Hajdini (75 Ajdini), Vukelić, Rončević (79 Hodak), Prizmić, Filipović, Rubčić
Na početku igre prvi prijete gosti gdje na ubacaj M.Prizmića D.Rupčić ostavlja povratnu loptu Tomcu koji s vrha 16 metara pogađa prečku.
Iz prvog se poluvremena možemo još izdvojiti po jednu šansu sa obje strane, no pod budnim okom golmana na prvo se poluvrijeme odlazi s 0:0. U nastavaku dolazi iz kontre dobra prilika za Nehaj, ali domaći golman vrhunski brani i lopta odlazi u korner. U 70. minuti domaći kažnjavaju grešku obrane gostiju te dolaze u vodstvo iz penala za 1:0. Nakon toga, Uskoci “bacaju sve u napad” i to dovodi do poravnanja ubačajem D. Rupčića u čemu se najbolje snalazi Aajdini te spušta loptu Filipoviću za konačnih 1:1.