Strijelac: 1:0 Tomac (56), 2:0 Tomac (66), 3:0 Tomac (68), 4:0 Tomac (79)
Žuti kartoni: Hajdini, Filipović, Rončević (Nehaj)
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Prizmić, Prpić, Tomac (82 D. Lagumdžija), Hajdini (74 Ajdini), Vukelić (85 Matijević), Rončević, Prizmić (70 T. Lagumdžija), Filipović, Hodak (79 Svast)
CRES: Zmajla, Nikolić, Turkalj, Jusufi, Uzelac (46 Kalanj), Žarić (65 A. Zubović), K. Zubović, Crnovršanin, Tarabocchia (61 Kučinić), Smolčić, Cianci.
U petposljednjem, 29.kolu 4.NL NS Rijeka, odigrana je zadnja utakmica ove sezone pred domaćom publikom. U režiji Lucijana Tomca, po vrlo sparnom vremenu, savladan je NK Cres rezultatom 4:0. Prvo poluvrijeme ostat će zapamćeno po borbi na sredini terena, no bez izrazitih prilika. U drugo poluvrijeme Nehaj ulazi vidno borbeniji i kreće po dobitak. U 56. minuti L.Tomac “slomio” je protivnika pretrčavanjem do sredine terena te efikasno poetirao za 1:0. Razigralo je to Nehajevce te su preko L.Tomca napunili mrežu gostiju sa jos 3 pogotka. L.Tomac tako je deklasirao Cres sa sveukupno četiri gola ( 66., 68. i 79. minuta). Slavilo se podno Nehaja pa su se igrači okupili na sredini terena te se uz pjesmu “Večeras je naša fešta”, za ovu sezonu, oprostili od svoje publike na najbolji mogući način.

(S.J./foto:Lucijan Španić)