Petak, 26 travnja, 2024

Utakmica NK Cres vs. NK Nehaj završila poravnanjem 2:2. Nehaj znakovito bez komentara !

U 14. kolu 4. NS NL Rijeke Nehaj je gostovao na Cresu protiv NK Cresa.
CRES: Zmajla, Nikolić, Turkalj, Kalanj (85 Alšić), Bandalo (71 Bećar), Jusufi, Šegon (83 Baždarić), Žarić, K. Zubović (65 T. Zubović), Kučinić, Cainci
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Lagumdžija (35 Hodak, 76 Starčević), D. Prizmić, Tomac (70 Ajdini) , Hajdini, Vukelić, Rončević (83 Svast), M. Prizmić (46 Prpić), Filipović, Rubčić.
Početak utakmice obilježio je nejasan penal gavnog suca Krnete za domaću ekipu (1:0 – Jusufi (13-11m). Unatoč tome, Nehaj je uspio izjednačiti sredinom prvog poluvremena nesebičnim dodavanjem I. Tomaca D.Rupčiću koji loptu šalje u prazan gol za 1:1 (30 minuta).
U drugom poluvremenu Nehaj prijeti onoliko koliko mu dopuštaju sudačke okolnosti. Usprkos svemu, I. Vukelić pronalazi G. Ajdinija za vodstvo Uskoka u 78. minuti (1:2).
Nekoliko minuta prije završetka igrači Cresa, iz čistog zaleđa, poravnavaju rezultat (Turkalj (90+3).
Sve u svemu, za domaćine je utakmica na Dariu bila realna, dok trenar NK Nehaja Svast znakovito istu nije želio komentirati. S rezultatom 2:2 Nehaj ipak odlazi s bodom.