Treća HNL – 11. kolo: NK Nehaj vs. NK Opatija 0:2

Strijelci: 0:1 Bogolin (29), 0:2 T. Rudan (82)
Žuti kartoni: M. Prizmić, Svetić, Filipović (Nehaj), Furijan, Lazić, Bertoša, Pejanović (Opatija)
NEHAJ: Tomljanović, Pejanović, T. Lagumdžija, D. Prizmić, Tomac, Budan (od 71. M. Hodak), M. Prizmić (od 54. Rončević) , D. Lagumdžija (od 71. Svetić), Paić, Filipović, L. Hodak
OPATIJA: Iveša, J. Rudan, Jukičić, Furijan, Glavaš, Bogolin (0d 75. Lucić), Matulja (od 63. T. Rudan), Pejanović (0d 85. Kurilić), Bertoša, Lazić, Malinić
Opatija je od početka utakmice imala odgovor na sve greške domaćina. Marko Budan imao je zicer koji mu je golman Opatije obranio te je lopta završila u korneru. Nakon izvedenog kornera samo je glavni sudac vidio prekršaj na golmanu i poništio čisti gol domaćina. U nastavku igre Opatija ne propušta ponovnu grešku Nehaja i preko Bogolina dolazi u vodstvo od 0:1. Početkom drugog poluvremena Matej Prizmić nalazi se u izvidnoj prilici za poravnanje rezultata, ali gol spriječava dobra obrana Opatije. Također, pri kraju utakmice gostujuća momčad iskorištava nesmotrenost domaćih mladih igrača te dolazi do konačnih 2:0. Iako u ovoj utakmici poraženi, uz mladu momčad i vjerne Garage boyse, Nehaj ima razloga za optimizam i ostanak u 3. ligi. Opatija je, ipak, najkvalitetnija ekipa treće lige s ambicijom ulaska u 2. ligu.