Petak, 26 travnja, 2024

24. kolo 4. NL NS Rijeka. NK Nehaj svladavanjem NK Uljanika 5:0 odigrao najbolju utakmicu polusezone!

Moglo je biti i gore za gostujuću momčad, no Uljanik je svadan s odličnih 5:0 razlike. Prvi pogodak postignut je iz kornera gdje se, u 19-toj minuti, najbolje snašao Tomac pogotkom za vodstvo 1:0. Nadalje, Nehaj nastavlja borbeno te stvara jos 4-5 čistih situacija za postizanje golova, no Tomac zabija jos jedan te se u drugo poluvrijeme ulazi sa 2:0. Već se u prvih 5 minuta drugog poluvremena rješava pitanje pobjednika gdje preko Tomca i Hajdinija Nehaj dolazi do famoznih 4:0. Zatim, trener Nehaja izmjenama povlaći ključne igrače zbog nadolazećeg lokalnog derbija protiv Novog Vinodolskog. Pečat na uvjerljivu pobjedu, ove odlične utakmice, stavio je M. Prizmić euro golom.

(S.J./foto:Lucijan Španić)