Četvrtak, 2 svibnja, 2024

Deveta utakimica u nizu bez poraza za Nehaj! NK Funtana vs. NK Nehaj 1:3 !

Jučer održana utakmica zadnjeg 30. kola 4. NS NL – Zapad, deveta je u nizu bez poraza za NK Nehaj, koji je u Istri u zadnjoj utakmici ove sezone NK Funtanu nadjačao za odličnih 1:3. Već u prvoj minuti Nehaj stvara priliku za vodstvo preko M. Prizmića i to 1:1 s golmanom koji mu uzvraća obranom čistog zicera. Jača igra Nehaja manifestira se i u 15. min gdje se iz kornera u domaćem 16- etercu opet najbolje snalazi M. Prizmić koji ih dovodi u vodstvo 0:1. Čim su domaći krenuli s centra Nehaj im oduzima loptu koja dolazi do Rupčića, a on krasnom asistencijom gura Vukelića u šansu te “zabija” za vodstvo 0:2. U dugo poluvrijeme Nehaj ulazi u istom ritmu te kontrolira utakmicu na sredini terena. Odličnom akcijom Nehaja i pogotkom Prizmića u 69. minuti dolazi se do 0:3. Nakon toga, Nehaj se opušta što domaćin kažnjava počasnim pogotkom za 1:3. Do kraja utakmice nije bilo izrazitih šansi te je Nehaj održavo sigurnu loptu i u pobjedničkom duhu mirno priveo utakmicu do sudačkog zvižduka.

(S.J./foto:Lucijan Španić)