NK Nehaj kolo prije kraja sezone, pobjedom protiv NK Borca 1:0, osigurao 3. mjesto 4. NL NS Rijeke

Iako je dojam da Uskoci nisu bili u najboljem izdanju, svladavanjem NK Borca 1:0, pobrinuli su se za pobjednički završetak sezone te kolo prije kraja uspjeli upisati važna 3 boda i osigurati 3. mjesto 4. NL NS Rijeke. Prvo će poluvrijeme ostati zapaćeno po jedanaestercu gostiju u 15. minuti i maestralnoj obrani Baričevića te prilici za vodstvo preko M. Prizmića kojemu lopta prolazi tik pored vratnice. Prilika NK Borca za vodstvo u drugom poluvremenu, šansom za povrat iz prekida, “skinuta” je čistim “zicerom” Baričevića koji nastavlja držati Nehaj u igri. Prevrat u igri događa se u 85. minuti kada S. Krmpotić, svojim prvim pogotkom u sezoni,sa 16 m donosi tribinama slavlje i olakšanje te šalje Nehaj u vodstvo.

(S.J./foto:Lucijan Španić)