Ljubitelji dobre glazbe, ljetne atmosfere i druženja uz more sutra imaju razlog više posjetiti Sveti Juraj. U petak, 31. srpnja, održat će se tradicionalna Svetojurska noć, omiljena ljetna manifestacija u organizaciji Grada Senja i Turističke zajednice grada Senja.
Program započinje u 21 sat na rivi nastupom domaćeg sastava Trio Marinero, koji će zagrijati atmosferu i pripremiti publiku za glazbenu večer ispunjenu dalmatinskim i zabavnim hitovima.
Već od 22 sata pozornicu preuzima Alen Nižetić, čiji će nastup zasigurno privući brojne posjetitelje i rasplesati rivu u Svetom Jurju.
Uz bogat glazbeni program, organizatori su pripremili i prigodnu ponudu hrane i pića, pa će posjetitelji moći uživati u okusima ljeta i ugodnom druženju tik uz more.
Svetojurska noć već godinama okuplja mještane, goste i brojne posjetitelje koji žele doživjeti jedinstvenu atmosferu primorskog mjesta, a ni ovogodišnje izdanje neće biti iznimka.
Ako još nemate planove za petak navečer, Sveti Juraj je pravo mjesto za provesti ljetnu večer uz glazbu, more i dobro društvo.
(TZGS/ID)
























