Ponedjeljak, 29 travnja, 2024

Uspješno održan 2.Adidas Brinje OPEN

ODRŽAN 2. „ADIDAS BRINJE OPEN“
Prošle subote 08.10.2016. Brinje je bilo domaćin taekwondo turniru 2. „ADIDAS BRINJE OPEN“ koji je u organizaciji TKD Brinje održan u školskoj sportskoj dvorani. Ovaj turnir je okupio 146 natjecatelja iz 16 klubova, a budući da su sudjelovali i članovi kluba TKD KBK Maribor iz Slovenije, turnir je imao međunarodni predznak.

img_5245

2. „ADIDAS BRINJE OPEN“ je otvorio načelnik Općine Brinje Zlatko Fumić koji je okupljenim natjecateljima zaželio dobrodošlicu u Brinje i što bolje uspjehe na turniru. Prisutnima su se obratili i predsjednik TKD Brinje Milan Bolješić koji je također kao domaćin svima zaželio dobrodošlicu i zahvalio se klubovima na velikom odazivu te uime Hrvatskog taekwondo saveza Jurica Prpić, inače glavni delegat ovog natjecanja, koji je istaknuo koliko ga raduje turnir u Brinju i općenito činjenica da se taekwondo kao sport njeguje u Ličko-senjskoj županiji.

img_5246
Drugi „Adidas BRINJE OPEN“ je završio u poslijepodnevnim satima kada su podijeljeni pehari i medalje najboljima sportašima i klubovima.
Sveukupno najboljim klubom na natjecanju proglašen je TKD Plitvice iz Korenice, drugo mjesto je pripalo TKD Ogulin i treći najbolji klub u ukupnom poretku je bio TKD Karlovac.

Domaćin TKD Brinje je na turniru nastupio sa 11 natjecatelja, u sveukupnom poretku su zauzeli šesto mjesto.

img_5245

Mateo Krznarić, mlađi kadet + 55 kg, osvojio je srebrnu medalju.
Daniel Pavlović, mlađi kadet do 47 kg, osvojio je brončanu medalju.
Mihaela Flanjak, mlađa kadetkinja do 33 kg, osvojila je brončanu medalju.
Valentina Bolješić, mlađa kadetkinja do 30 kg, osvojila je srebrnu medalju.
Magdalena Flanjak, mlađa kadetkinja do 33 kg, osvojila je srebrnu medalju.
Manuela Sertić, mlađa kadetkinja do 36 kg, osvojila je zlatnu medalju.
Marko Pernar, mali olimpijac do 27 kg, osvojio je srebrnu medalju.
Maja Marija Borić, mala olimpijka do 27 kg, osvojila je srebrnu medalju.
Gabrijel Krznarić, mali olimpijac do 30 kg, osvojio je srebrnu medalju.

img_5248

U kicku ženskom (06-07) Mihaela Flanjak je osvojila 1. mjesto.
U kicku ženskom (08-09) Maja Marija Borić je osvojila 2. mjesto.
U kicku ženskom (08-09) Manuela Sertić je osvojila 3. mjesto.
U kicku ženskom (10-11) Iris Šprajc je osvojila 2. mjesto.
U kicku muškom (06-07) Mateo Krznarić osvojio je 3. mjesto.
U kicku muškom (08-09) Dominik Flanjak osvojio je 3. mjesto.
U kicku muškom (08-09) Gabrijel Krznarić osvojio je 3. mjesto.

Organizaciju turnira pomogli su Općina Brinje, Turistička zajednica Općine Brinje, Osnovna škola Luke Perkovića Brinje, Zajednica sportova Ličko-senjske županije i LMK International iz Zagreba.

Sveukupni pojedinačni rezultati
KICK
Kick muški (godište 06-07) – 1. mjesto je osvojio Josip Šnajder, Ogulin.
Kick muški (godište 08-09) – 1. mjesto je osvojio Mislav Dasović, Ozalj.
Kick ženski (godište 06-07) – 1. mjesto je osvojila Mihaela Flanjak, Brinje.
Kick ženski (godište 08-09) – 1. mjesto je osvojila Ivona Ferenac, Ozalj.
Kick ženski (godište 10-11) – 1. mjesto je osvojila Ana Horvatić, Ozalj.

img_5244
A
Mali olimpijci do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojio Adrian Lah, TKD Pantera Zagreb.
Mali olimpijci do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojio Mislav Dasović, TKD Ozalj.
Mali olimpijci do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojio Nikola Matić, TKD Čigra Zagreb.
Mali olimpijci do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojio Roko Gulin, TKD Jastreb Zagreb.
Mali olimpijci do 40 kg. – zlatnu medalju je osvojio Jaka Babić, TKD KBK Maribor (Slo).
Mali olimpijci + 40 kg. – zlatnu medalju je osvojio Hrvoje Kostelac, TKD Gacka Otočac.
A
Male olimpijke do 23 kg. – zlatnu medalju osvojila je Nikolina Krpan iz TKD Lovinac.
Male olimpijke do 25 kg. – zlatnu medalju osvojila je Hana Percela iz TKD Senj.
Male olimpijke do 27 kg. – zlatnu medalju osvojila je Lana Znahor iz TKD Otok.
Male olimpijke do 30 kg. – zlatnu medalju osvojila je Dalija Bunčić iz TKD Karlovac.
Male olimpijke do 33 kg. – zlatnu medalju osvojila je Ivona Ferenac iz TKD Ozalj.
Male olimpijke + 40 kg. – zlatnu medalju osvojila je Sara Brozinčević iz TKD Plitvice Korenica.
B
Mali olimpijci do 20 kg. – zlatnu medalju je osvojio Josip Vuk, TKD Lovinac.
Mali olimpijci do 24 kg. – zlatnu medalju je osvojio Andrija Vrbanac, TKD Jastreb Zagreb.
Mali olimpijci do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojio Filip Komšo, TKD Plitvice Korenica.
B
Male olimpijke do 22 kg. – zlatnu medalju osvojila je Lea Tukić iz TKD Maksimir.

Mlađi kadeti do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojio Luka Vukušić, TKD Ogulin.
Mlađi kadeti do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojio Đorđe Bunčić, TKD Karlovac.
Mlađi kadeti do 43 kg. – zlatnu medalju je osvojio Hrvoje Javorović, TKD Maksimir Zagreb.
Mlađi kadeti do 47 kg. – zlatnu medalju je osvojio Teo Marković, TKD Gacka Otočac.
Mlađi kadeti do 51 kg. – zlatnu medalju je osvojio Ivan Žubrinić, TKD Gacka Otočac.
Mlađi kadeti + 55 kg. – zlatnu medalju je osvojio Marko Drašković, TKD Plitvice Korenica

Mlađe kadetkinje do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojila Magdalena Ljubić iz TKD Karlovac.
Mlađe kadetkinje do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojila Vanessa Bosilj iz TKD Ogulin.
Mlađe kadetkinje do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojila Sara Spasojević iz TKD Pantera Zagreb.
Mlađe kadetkinje do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojila Manuela Sertić iz TKD Brinje.
Mlađe kadetkinje do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojila Karla Lončar iz TKD Gacka Otočac.
Mlađe kadetkinje do 43 kg. – zlatnu medalju je osvojila Marija Krznarić iz TKD Ogulin.
Mlađe kadetkinje do 47 kg. – zlatnu medalju je osvojila Jana Majstorović iz TKD Plitvice Korenica

Kadeti do 37 kg. – zlatnu medalju je osvojio Ivan Poljak iz TKD Plitvice Korenica.
Kadeti do 41 kg. – zlatnu medalju je osvojio Martin Štefanac iz TKD Karlovac.
Kadeti do 45 kg. – zlatnu medalju je osvojio Ivan Rendulić iz TKD Karlovac.
Kadeti do 53 kg. – zlatnu medalju je osvojio Denis Ivošević iz TKD Ogulin.
Kadeti do 57 kg. – zlatnu medalju je osvojio Niko Ratković iz TKD Karlovac.

Kadetkinje do 41 kg. – zlatnu medalju je osvojila Helena Dujmić iz TKD Ogulin.
Kadetkinje do 47 kg. – zlatnu medalju je osvojila Vita Prpić iz TKD Senj.
Kadetkinje do 51 kg. – zlatnu medalju je osvojila Nikolina Karakaš iz TKD Plitvice Korenica.
Kadetkinje + 59 kg. – zlatnu medalju je osvojila Larisa Lončarić iz TKD KBK Maribor (Slo).

Juniori do 59 kg. – zlatnu medalju je osvojio Ziga Korpar iz TKD KBK Maribor (Slo).
Juniori do 68 kg. – zlatnu medalju osvojio je Karlo Tomljenović iz TKD Senj.