15 C
Otočac
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

UTAKMICA RIJEŠENA U 2 MINUTI NK Otočac svladao NK Rovinj 1:0 i zauzeo visoko treće mjesto na tablici!

Jučer je na Gradskom igralištu u Otočcu pred oko 50 gledatelja odigrana utakmica između NK Otočac i NK Rovinj. Utakmicu je sudio sudac Zoran Janković (Viškovo).

Jedini gol na utakmici za 1:0 postigao je Krznarić (2-11m). Žuti kartoni: Ostović, Bogdanić (Otočac)

OTOČAC: A. Krznarić, Benčić, Draženović (87 Cindrić), Smolčić, Banić, Bogdanić, M. Ostović (46 A. Ostović), Vuković, M. Krznarić, Vidmar (46 Bunjevčević), Tonković (75 Orešković)

ROVINJ: Starčić, Rojnić, Kajtazi, Matošević (70 Vidan), Paulinić, Kazalac (66 Prgić), Batelić, Krajcar, Karlović, Hoxha, Rudela (62 Karlović)

Otočac je ostvario četvrtu pobjedu ove sezone i zauzeo visoko treće mjesto.Utakmica je rješena već u 2. minuti, kada je Krznarić iskoristio kazneni udarac. Otočac je kontrolirao utakmicu iako je Rovinj imao svojih šansi.