OTOČAC – Skupina župljana Župe Presvetog Trojstva u Otočcu, predvođena župnikom don Goranom Antunovićem, krenula je na hodočašće u Međugorje, jedno od najpoznatijih marijanskih svetišta u ovom dijelu Europe.
Putovanje je proteklo u ozračju zajedništva, molitve i dobrog raspoloženja, a hodočasnici su se pobrinuli da ni njihov župnik tijekom puta ne ostane gladan. Uz osmijehe i međusobnu brigu, još jednom je potvrđena povezanost župne zajednice koja redovito sudjeluje u duhovnim i vjerskim aktivnostima.
Hodočasnici će tijekom boravka u Međugorju sudjelovati u molitvenim programima, svetim misama i pobožnostima, tražeći duhovnu obnovu, mir i snagu za svakodnevni život.
Don Goran Antunović zahvalio je svim sudionicima na zajedništvu i dobroj volji te svima uputio želju za Božjim blagoslovom tijekom hodočašća.
Foto: Župa Otočac/ID
























